טלי תבור

שמי טלי תבור ואני בעלת סטודיו למחול, הפקות ומופעים. הסטודיו קיים משנת 2009 והוא ממוקם בתל-אביב. הקמת הסטודיו הינה , עבורי, בגדר הגשמת חלום. הריקוד מלווה את חיי עוד משחר ילדותי. כבת להורים רקדנים המשיכה הייתה אך טבעית.

את ניסיוני כרקדנית התחלתי כבר בגיל 16, הופעתי באירועים שונים והשתתפתי בלהקת המעודדות הראשונה שהייתה בארץ. עם גיוסי לצבא נאלצתי לעזוב את הלהקה, בעקבות גיוסי לשב"כ.

כאשר התחלתי את לימודיי באוניברסיטה, למרות שלמדתי במוסד אקדמאי ולמדתי בחוג למדעי הרוח, הנפש הייתה אצלי במקום אחר. הופעתי במופעי ריקוד באירועים כמו חתונות, בר-מצוות, אירועים פרטיים ועסקיים בתור רקדנית ובמקביל גם למדתי משחק אצל מיכל זוארץ.

הפקתי אירועי ריקודי סלסה גדולים ברחבי הארץ, הוכשרתי כמדריכת סלסה והופעתי באופן שוטף באירועים שונים.

בד בבד התחלתי לרקום חיים "אחראיים ומסודרים" יותר, ביססתי קריירה בגוף בטחוני והתחלתי לימודי תואר שני באוניברסיטת תל אביב. אך אך הלב רצה אחרת, בצומת קריטית בחיי החלטתי לבחור באהבה הטבעית שלי – לרקוד – בכל בחירה יש ויתור, במידה מסוימת ויתרתי על נוחות תעסוקתית ידועה מראש אך אין שלמה ממני, הגשמתי חלום ילדות – נסעתי לחו"ל והצטרפתי ללהקת רקדנים מצליחה שהופיעה ברחבי ארה"ב.

כאשר חזרתי לארץ ניהלתי במשך מס' שנים סטודיו מצליח למחול ולריקוד. החלום על סטודיו לריקוד משלי החל לרקום עור וגידים

סטודיו לריקוד עבורי הוא סוג של אמירה אשר מופנית אל כל אשר בא בשעריו, העקבות והנחות היסוד שיש לנו לגבי עצמנו ולגבי המציאות, כולן ניתנות לשינוי וגילוי מחדש.

אני מזמינה אתכם להצטרף אליי לחוויית ריקוד שונה ומעצימה, אם אני העזתי להגשים חלום, אשר נראה דמיוני ולנגד עיניה המשתאות של הסביבה, גם אתם יכולים.

שלכם,
טלי תבור

הלני דגן

לני סיימה לימודי משחק בבית צבי והשתתפה בהצגות, פרסומות, פרומואים ואף התארחה בתוכניות כמו רמזור ו"החברים של נאור".
למדה בלט קלאסי, ג'אז ומחול מודרני. במסגרת הלימודים בבית צבי למדה ריקודי זוגות, סטפס, סלסה, היפ הופ ומודרני.
הלני עברה הכשרה אצל טלי תבור בסטודיו ורכשה ממנה את כל הידע הדרוש על מנת ללמד זוגות, יחידים וקבוצות.
כיום, היא מלמדת ריקוד בסטודיו ומשתתפת בהופעות באירועים שונים.

טלי תבור – סטודיו למחול, הפקות ומופעים

052-3252978

אני מזמין אתכם לחוות את סטודיו מחיר – צרו קשר ! טלי תבור – 052-3252978