סדנת סלסה

חולמים לדעת לרקוד סלסה?

סדנת סלסה בתל אביב של סטודיו טלי תבור תלמד אתכם את כל מה שאי פעם חלמתם לדעת על ריקודי סלסה, ויותר!

בואו ללמוד לרקוד סלסה מכל הסגנונות: סלסה קובנית, סלסה קולומביאנית, סלסה LA, סלסה ניו יורק, ועוד.

הסטודיו ממוקם ברחוב שביל המרץ 5, מרכז תל אביב.

אז מהי בעצם סלסה?

הסלסה היא למעשה ריקוד מעורר, חושני ומלא חיים, בו בני הזוג מתנועעים יחד לצלילי המוסיקה לפי קצב מדויק. על פי ריקוד הסלסה המסורתי, הגבר הוא זה שמוביל וקובע את הטון בריקוד, ועליו לכוון את האישה אל תפקידה בריקוד על מנת ליצור את האיזון המושלם עבור ריקוד הסלסה המושלם.

הסלסה מאפשרת לרקדנים להתנועע בגמישות, בחן ובחושניות. מדובר בריקוד פתוח ודינמי מאד וניתן לשלב בו אלמנטים של פריסטייל, הרמת הבחורה ועוד.

אנשים רבים חוששים להגיע לסדנאות סלסה ולערבי סלסה בשל החשש שמדובר בריקוד מסובך ומורכב שקשה לקלוט, עובדה שגורמת להם להניח שאם אין להם ידע קודם הם יחושו נבוכים ולא ימצאו את עצמם. אך למעשה, ההיפך הוא הנכון- צעדי הריקוד אינם מסובכים כלל, ועל ידי לימוד, תרגול ומעט התמדה תוכלו להתקדם במהרה אל שלבים מתקדמים ומורכבים יותר.

אז למה דווקא סטודיו טלי תבור?

סטודיו טלי תבור בתל אביב מזמין אתכם ליהנות מחוויה מדהימה ומיוחדת במינה של סדנת סלסה בתל אביב ולימוד ריקודי סלסה ממגוון סגנונות, על ידי מדריכים ומדריכות מקצועיים בתחום המחול.

יחד נלמד להפנים את מקצבי הסלסה ונתקדם באופן הדרגתי שלב אחרי שלב, עד  לרגע שבו תרגישו שאתם מוכנים לעלות לרחבה בביטחון ובהנאה. ניתן גם להזמין שיעורים פרטיים בסלסה במתכונת של אחד על אחד.

הסדנאות והשיעורים מתקיימים בסטודיו שלנו הממוקם במרכז תל אביב, והמיקום הנוח והנגיש הופך את ההגעה לשיעורים לקלה ולא מכבידה בכל שעות היום.

אני מזמין אתכם לחוות את סטודיו מחיר – צרו קשר ! טלי תבור – 052-3252978