אודות הסטודיו

ריקוד הוא ביטוי של הנפש באמצעות תנועה, אשר מאפשרת לבטא מגוון רחב של רגשות ויצירת סגנון תנועתי ייחודי. תפיסת הרקדן שלי הינה תפיסה הוליסטית על פיה גוף ונפש חד הם והריקוד הוא ערוץ ביטוי נוסף דרך כלי אמנותי כלשהו, כלי המשלב טכניקה וסגנון אישי. הריקוד מקדם שילוב רגשי פיסי.

בעבודתי, נפגשתי עם לא מעט אנשים אשר מעולם לא רקדו, או שהניחו הנחות שונות לגבי עצמם כמו: אני לא יודע לרקוד, אין לי חוש קצב, אין לי קורדינציה ועוד, עקרון בסיס המנחה את עבודתי בסטודיו לריקוד הוא גילוי ההנאה שבריקוד, הנאה מובילה להתמדה, להרגשת נינוחות, לשימוש זורם וטבעי יותר בכלי שלנו- הגוף. הריקוד עובד על כל מערכות הגוף ומעורר תמורות פיסיות ונפשיות, הסטודיו לריקוד שלי מיועד לכל אדם בכל גיל ובכל רמת ריקוד. מטרתי היא לגלות בכל אחד את הרקדן החבוי שבו.

בכל אדם חבוי פוטנציאל ריקודי, עולם שלם של תנועתיות אינדיבידואלית, הריקוד מהווה כלי לחיבור בין גוף ונפש, העמקת תחושת ההיכרות והביטחון בגוף, נינוחות פיסית משפיעה על הביטחון העצמי, על פתיחות פיסית, על מה שאנו משדרים לסובבים אותנו. מטרתי היא ליצור דינאמיקה אשר תפחית עד תעלים את דפוסי הביקורתיות והשיפוטיות שיש לכולנו לגבי הגוף שלנו.

הסטודיו לריקוד שלי אינו סטודיו הישגי , על אף שניתן בהחלט לכמת ולראות בקלות את ההישגים התנועתיים, מטרתי היא להעניק לכם, בנוסף ליכולת ריקוד ושליטה בטכניקה, ערך מוסף, פיתוח מודעות לגוף ככלי ביטוי, גמישות ושימוש נכון ביכולות הגוף.

הסטודיו לריקוד שלי הוא חדש ומפואר ועוצב בייחוד ליצירת אוירה אינטימית ונוחה. בנוסף, במהלך השיעורים אנחנו מצטלמים ולאחר מכן, צופים בצילום על מנת לראות את עצמנו רוקדים ולהתרשם מההתקדמות כמו גם לתקן טעויות, שהופכות מוחשיות רק בצפייה בצילום.

העבודה בסטודיו לריקוד נעשית באווירה תומכת המעניקה בטחון כל אלה מהווים בסיס לגילוי יכולות הגוף שלנו ולגילוי הרקדן שבנו.

אני מזמין אתכם לחוות את סטודיו מחיר – צרו קשר ! טלי תבור – 052-3252978