רוצים להפתיע את כולם עם ריקוד חתן כלה מקורי ומיוחד?

דמיינו את עצמכם בסיום החופה. אתם כבר בעל ואישה וההתרגשות בשיאה. כל האורחים מחכים רק לכם שתעלו אל הרחבה כדי לרקוד את הריקוד הראשון שלכם בתור זוג נשוי.
ריקוד חתונה מיוחד, מרגש וסוחף!

ועכשיו דמיינו, איך אתם רוצים שהוא יראה?

ביחד נוכל להכין ריקוד חתונה מדהים ומקצועי שיפתיע את כל האורחים שלכם ואפילו אתכם! לא תאמינו לאיזו רמה תוכלו להגיע ואילו צעדי ריקוד מורכבים תוכלו לבצע בקלילות.
גם אם נדמה לכם שאתם לא יודעים לרקוד- אל תחששו! לאחר מעט אימון ותרגול בסטודיו טלי תבור, בליווי אישי וצמוד של המדריכים המקצועיים והמנוסים שלנו, תצאו עם ריקוד חתן כלה מקורי ברמה גבוהה שמותאם לכם באופן אישי.

ריקוד חתן כלה רומנטי

רוצים גם? אז… אל תחכו לרגע האחרון! בואו לקבל שיעור ריקוד במתנה למתחתנים.

חוששים או מתלבטים?

אנחנו יכולים להבטיח לכם שריקוד החתונה יהיה הדבר העיקרי שכולם יזכרו מהחתונה שלכם, וחשוב מכך- אתם עצמכם תזכרו את תהליך הלימוד של ריקוד החתונה שלכם למשך שנים.

לעתים, זוגות חוששים שתהליך הלימוד של ריקוד חתונה יוסיף ללחץ של הכנות החתונה ולכן מוותרים על חוויה מקסימה ונהדרת. אבל במציאות, הדבר הוא הפוך; הסטודיו שלנו יהיה אחד המקומות היחידים שבהם תוכלו להירגע, ליהנות ולהשתחרר קצת לפני היום המרגש שלכם.
מעבר לכך, אם תתחילו מספיק זמן מראש, נוכל כמובן לתכנן את השיעורים כך שיתאימו ללוח הזמנים הצפוף שלכם ולא יפריעו ליתר ההכנות.

מרגישים שזה קצת יותר מדי בשבילכם? אתם לא חייבים לבנות כוריאוגרפיה מוכנה מראש. אצלנו תוכלו ללמוד את סגנון הפריסטייל כדי להרגיש בנוח על הרחבה ולהנות מהריקודים!
עוד על ריקוד פריסטייל

ריקוד חתונה- איך זה עובד?

  • שיעור ראשון: את השיעור הראשון שאורכו 45 דקות אתם מקבליםבמתנה! במהלך השיעור נתחיל יחד בתהליך של בניית הביטחון העצמי שלכם בכל הנוגע לריקוד, על ידי לימוד והתנסות בצעדי ריקוד פשוטים. נבחר יחד את סגנון הריקוד (או שילוב של כמה סגנונות ריקוד) המתאים ביותר עבורכם. כבר בשלב הזה נדבר גם על המוזיקה שתלווה אתכם במהלך הריקוד. זה יכול להיות שיר, נעימה או שילוב של כמה שירים- הכל בהתאם לבחירה האישית שלכם.
  • שיעורים 2-4: בשיעורים אלה נלמד עוד צעדים בסיסיים ומורכבים יותר על מנת שתוכלו לצבור ביטחון ולפתח תחושה של שליטה מרבית ביכולות הריקוד שלכם.
  • שיעור 4 ואילך:נתחיל לעבוד על הכוריאוגרפיה של הריקוד עצמו, כזו שתתאים לכם ותעזור לכם לזרום, להרגיש בנוח ולרקוד בתיאום זה עם זו. תוך כדי התהליך נצלם אתכם בוידאו (אל תדאגו, אף אחד חוץ מאיתנו לא יראה את זה) כדי שתוכלו לראות את עצמכם מהצד – וכך להבין עד כמה השתפרתם מתחילת התהליך ומה עוד נותר לכם לחזק ולשפר.

אנו מציעים להתחיל את תהליך הלימוד של ריקוד חתן כלה כ-3 חודשים לפני החתונה עצמה, כדי שיהיה לכם מספיק זמן ללמוד את הריקוד בנחת ולהגיע לתוצאה הרצויה. כחודש לפני החתונה אנו מתחילים להתאמן עם הבגדים והנעליים. בשלב זה גם ניצור קשר עם הצלם והתקליטן וננחה אותם לגבי זוויות צילום, אופן השמעת המוזיקה וכו'.

יש גם חשיבות רבה למבנה האולם, אופן העמדת הקהל והרחבה. גם כאן, אנו מכוונים את כל הפרמטרים הנחוצים כדי להשיג את האפקט המקסימלי.

והתוצאות הן מדהימות!

אני מזמין אתכם לחוות את סטודיו מחיר – צרו קשר ! טלי תבור – 052-3252978